zahrnuje Josef Mlot-Mroz Salemu, trvalka anti-židovský křižáka

1. dubna 2013 v 14:22zahrnuje Josef Mlot-Mroz Salemu, trvalka anti-židovský křižáka. Mlot-Mroz byl viditelný na nedávný protest shromáždění u City Hall Plaza,
zahrnuje Josef Mlot-Mroz Salemu, trvalka anti-židovský křižáka. Mlot-Mroz byl viditelný na nedávný protest shromáždění u City Hall Plaza,
zahrnuje Josef Mlot-Mroz Salemu, trvalka anti-židovský křižáka. Mlot-Mroz byl viditelný na nedávný protest shromáždění u City Hall Plaza,

Duckrabbití svět je přece jenom báječné místo - nemohl jsem pro účel dnešního motta najít krabici, v niž mám výtisk posledního mnou připraveného divadelního programu, z jakže už dávného roku 89., 17. prosince 1989 je datum poslední divadelní premiéry, na které jsem byl - no a v tom programu (až potom s hodně pozdějším autorovým svolením) jsem přetisknul báseň Miroslava Holuba ze sbírky Beton o demonstrantovi Josefu Mlot-Mrózovi ze Salemu v Massachusetts, který stál pevně s americkou vlajkou z falešných kamenů v klopě a policajti si s ním nevěděli radu při jakési demonstraci ještě v šedesátých letech.
Báječný prototyp pro mne čehosi věčného, jedna z věcí zásadních, která mi pomáhala zmáhat bolševika.
Dneska jsem tu připomínku čehosi výstředně mimořádného chtěl vsadit na úvod, nenašel.
Zato objevil na internetu zprávu jinou, podle níž (Ross Gelbspan, Globe zaměstnanců, 01/22/1991) Josef Mlot-Mroz ještě žil, dokonce proti něčem demonstroval, když já chodil na FAMU.
Pokud už snad tenhle muromec zemřel, pro mne ne, bude dál žít v mém světě živý, stejně jako třeba ten Ludwig Wittgenstein, se kterým jezdívávám po stejné železniční trati na trase Bohumín-Moravský Písek zastávka, dokonce jednou v životě až do Břeclavi, pokaždé tam i zpět.

July 30th, 2012 by William Ashton
Door on Astoria Bvld. ~26th Street.
The company's logo is theDuck Rabbit illusion.
Báječná země báječného Josefa Mlot-Mróze, v níž i obyčejné hajzlové dveře nabízejí občas optickou iluzi…

Ale budiž, žiju tady, ne, že bych nápady neměl, když takhle zrovna lelkuji, ale přede mnou je teprve hodně otročí práce s oním nedakonickým nápadem na příští rok, čeká mě opravdu dřina a otročina, neboť jsem se vydal opět do mentálního tupa, a jak můžete zřít z příští bilance - žádná, dokonce ani ta nejmizernější, veřejná podpora:


Odeslal jsem již další první mailové vzkazy: na adresu ministerstva kultury, na odbor kultury zlínského krajského hejtmanství - jakož i té paní redaktorce zoufalé úrovně Marii Reslové z redakce internetového deníku s názvem Česká pozice, nadepsané jako (a teď, Josefe Mlot-Mróze ze Salemu v Massachusetts, div se) informace pro svobodné lidi.


Takže jsem zahájil, abych vás obhájil, všechny 3, no tak dobře, 4: Duckrabbite, Josefe Mlot-Mroze, Ludwigu Wittgensteine, no teda i tebe, herečko Meg Ryan, všechny vás teď budu potřebovat.
Abych přemýšlel, a nebyl netrpělivý o výsledky … a tak žil.
.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama