pro netrpělivost jsme byli vyhnáni z ráje

13. dubna 2013 v 10:10pro netrpělivost jsme byli vyhnáni z ráje - a pro netrpělivost se tam nemůžeme vrátit
pro netrpělivost jsme byli vyhnáni z ráje - a pro netrpělivost se tam nemůžeme vrátit
pro netrpělivost jsme byli vyhnáni z ráje - a pro netrpělivost se tam nemůžeme vrátit

Začínám citátem Franze Kafky, při jehož opisování jsem se dopustil závažného přeřeknutí, napsal jsem totiž: se sem nemůžeme. Opravil jsem podle původního, přesto i ten druhý, nechtěný, plnoplatný smysl ponechávám.Nejdříve zveřejňuji 2 ukázky zájmu o téma Duckrabbita až v Jižní Koreji, když upozorňuji, že v případě položky první se jednalo o animovaný gif, takže případný divák měl vyčkat u shlížení tohoto exempláře na pohyb.

Pak tu mám ukázku podobného zájmu o Duckrabita v o něco méně vzdáleném Singapuru, tam dokonce existuje celý Duckrabbití dům.Jako bych mohl uvádět i další ukázky obdobných aktivit, například anglosaských, které z jejich původního stavu statického jsem obdobně jak ten Jihokorejec z úvodu pro mentálně pasivní diváky aspoň je rozeskákal v gifu.Zbývá mi se ještě stručně vrátit k oné pasáži ze včerejška o Duckrabbitovi a klasikovi pop-artu Jasperu Johnsovi, dodatkem, že on svou grafiku nazval pouze Duck, nikoli Duckrabbit, a pokud se máme v obecné praxi chápání řídit názvy věcí, potom Jasper Johns použil jeho motivu spíše v tradici, či asociaci, pohádkového Plaváčka a nebo kachničky známé z užívání jako šidítka k odvracení pozornosti při večerních vanových koupelích batolat.
Víc a víc si tedy myslím, že v souvislosti s nedakonickou příležitostí mám právo na pastiš fotografií.

Na nějaký čas v psaní těchto duckrabbitích blogů skočím, budu se tomuto tématu věnovat nějak jinak.
Například psaním náborových povídek, poněvadž teď musí být mou zásadní snahou shánění, obesílání a zajišťování účelu vhodných autorů, zatím jsem stihnul dostat alespoň jakýsi příslib toliko od jedné.
Co se týče oněch zmíněných náborových povídek, napsal jsem již dvě - v účelu jsou sice úspěšné naprosto málo, přesto si dovolím jejich odkazy.

Na sám závěr si nechávám záležitost ze včerejška, tedy z dnešní noci, vážení, zadal jsem si v obdobném duchu těch již zmíněných povídek obdobný náborový inzerát.


Datum: 12. 4. 2013
Předmět: Odpoved na inzerat v seznamce Lide.cz
Odpověď na Váš inzerát podaný 12.04.2013
Text odpovědi:
Ahoj a co se ma stat

Datum: 13. 4. 2013
Předmět: Odpoved na inzerat v seznamce Lide.cz
Odpověď na Váš inzerát podaný 12.04.2013
Text odpovědi:
a co se má stááát???

To se ví, ihned se mi z jejich nudy nazpátek ozvali dva ze zdejších domorodců - takoví ti zde průměrní, vždy při všem jenom čumilové, kterým naprosto nedochází, že o všechno budoucí, včetně i toho zázraku jako miráklu, je se třeba přičinit.
Natož aby tušili, že si takto zkouším a dokládám, že další věc, která v civilizaci funguje zcela běžně, zde v mentálně zaprděné domorodině není možná: totiž samozřejmé věcné fungování oné komunikační teorie o vskutku lidské kooperativnosti, která pojednává o šesti krocích a nebo šesti stupních - víte, co? … Račte si i tohle sami prožít! Nebo vyhledat…

Pokud se mi ozve na inzerát ještě kdosi další, takové rarity nazpátek mi došlé, postupně sem budu docházet připínat..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 13. dubna 2013 v 14:31 | Reagovat

Duckrabbit :DDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama