??? je základní podmínkou jakékoli subkultury existence modly ???

1. dubna 2013 v 9:32??? je základní podmínkou jakékoli subkultury existence modly ???
??? je základní podmínkou jakékoli subkultury existence modly ???
??? je základní podmínkou jakékoli subkultury existence modly ???

Pokud, tak tady jedna taková je!


A každý intelektově zdatný student střední výtvarné školy by cosi takového mohl na formátu A3 zvládnout.

Napadá mě něco jako vyzvání na výstavu, všech autorů, kteří by svedli: jakýmkoli způsobem vytvořit cokoli, co by souviselo s tématem Duckrabbita, ať již malířsky, plastikou, fotografií, videem, a nebo psaně - pak výsledky souhrnně prezentovat. Pokud si kdosi položí otázku kde, já jsem na ni uměl odpovědět do pouhých pár vteřin: na takovém místě, které by mělo nějakou přímou souvislost s filozofem Ludwigem Wittgensteinem! A ihned se mi vybavil prostor věčně zavřené čekárny nádražíčka v Nedakonicích, ano zrovna kolem této budovy Wittgenstein na jeho několika cestách za první války do Vídně z fronty v Haliči a nazpátek párkrát projížděl.
Kde jinde, když ne tady - a dokonce v příštím roce, opět 14., si máme připomínat stoleté výročí začátku té války, co tady ještě mám víc povídat!!!

Každý invenčně obdařený student střední výtvarné školy by cosi takového mohl na formátu A3 zvládnout - a ona v Uherském Hradišti, jen jednu vesnici od těch Nedakonic, sídlí střední umělecká škola!!!
Navíc: hned nedaleký Zlín, Brno, jsou sídly univerzitních kateder a ateliérů všemožných výtvarných oborů.

SLOVÁCKO, KRAJ SLUNKA, VÍNA A DUCKRABBITA VÁS VÍTÁ !

Napsáno, cosi takového je již námět znění sloganu vyvedeného v lidovém stylu na plechové bombírované ceduli v tupesské smaltárně, kde mi již loni zdařile vyrobili ceduli jinou - paradiktální.
Přičemž pouze ob 3 vesnice od Nedakonic s nádražím, případnou galerií, se týchž Tupesích nachází i několik výroben tradiční lidové keramiky - není žádná obtíž nebo překážka, nic mi nebrání, navíc tamní malérečky mi tímto způsobem poslouží rády, nechat si zde vytočit třeba džbán s klasickou kresbou Dukrabbita, ve zbytku plochy celý orůžičkovaný až daleko nad míru i toho nejkýčovitějšího odevěkého tupesského svérázu.
Loni jsem si tam nechal vyrobit hrnek s paradiktálním nápisem, jak zcela přirozeně v naprostém souladu s tradicí dopadlo, ukázku přikládám.


Velmi snadno bych tak přišel hned ke dvěma případným výstavním exponátům, největším problémem celé výstavy se tak jeví, a zřejmě jím i bude, získat příštím rokem od jakési zatím mi záhadné instituce na 14 prázdninových dnů klíč od čehosi, co je zamčené, a roky se již nepoužívá. Po mém případném dotazu, který jsem již včera odeslal, cosi naprosto k ničemu a nacházející se v širé pláni prosluněného Slovácka jistojistě nabyde významu obzvláště tajené vojenské základny protiponorkového loďstva.

Dne 28. července1914 vyhlásilo Rakousko-Uhersko Srbsku válku.
V případě dne 28. 7. 2014 se jedná o PONDĚLÍ.

Kdysi, v sedmdesátých letech, za tuhé normalizace, bych takovou akci, jak se říkávalo stejně jako dnes, měl zorganizovánu i se zajištěním vystavujících účastníků a potřebné finanční částky v korunách za dopoledne, s klasickou obálkovou korespondencí poštou do 3 dní, aniž bych musel zvednout zadek ze židle, to se ví, internet tenkrát ještě nebyl. Zhruba příštích 14 dnů by trvalo schválení ze stanovisek a pohledů různých těch tehdy platných ideologických a ideových ohledů.
A jsem si jist, že tenkrát by vše bylo do měsíce v cajku (dokonce i s částkou na kytice schválenou přímo osobně soudruhem ředitelem dotyčného kulturního domu v šestém největším městě republiky), zvláště pak že mnou bylo navrženo a naplánováno s více nežli ročním předstihem.

Pro případné škarohlídy, oportunisty, alibisty a v tématu nekompetentní zbabělce, kteří případné hodnotnosti tohoto návrhu s nedakonickou nádražní výstavou nevěří, dokonce ji popírají, pro důkaz, či jen příklad, že v případě tématu Duckrabbita se v civilizaci jedná již o téma zcela samozřejmě galerijní, zveřejňuji pro příklad následující již vším artefakt:


> Datum: 31.03.2013 11:03
> Předmět: RE: Míšo, dobrý den, teď už jsi na mateřské dostatečně zblblá pro účel, prosím tě,
>
Ahoj,
Tak je to netopýr a kačena, přítel kačena a klokan, Ondra zajíc a kačena, malá Míša tygr a lev, ale tu bych brala s rezervou. Má v oblibě tato zvířata.
Hezké svátky

> Datum: 31.03.2013 13:38
> Předmět: Re: Danko, dobrý den, teď už jsi na mateřské dostatečně zblblá pro účel, prosím tě,
>
Chotě jsem se ptala až dnes, včera jsme pospíchali na oslavu babiččiných 85. Jemu to připomíná hlavu pavouka a kraba :)

Inu, s takovým rozuměním mého záměru, mám již vyroben duckrabbití exponát třetí, stačí si jen, pouze a hned na včerejší skákavou animaci vzpomenout:

.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terr Terr | Web | 1. dubna 2013 v 10:20 | Reagovat

na mém blogu je dnes od 15:00 velikonoční párty:) budu moc ráda když se stavíš :)

2 elvis elvis | 16. listopadu 2013 v 17:59 | Reagovat

http://www.grada.cz/subkultury-mladeze_5683/seznam/katalog/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama