avšak policie si nevěděla rady s Josefem Mlot-Mrozem ze Saalemu, Mass., který stál v dešti na První Avenui, s americkou vlajkou

2. dubna 2013 v 9:15avšak policie si nevěděla rady s Josefem Mlot-Mrozem ze Saalemu, Mass., který stál v dešti na První Avenui, s americkou vlajkou z falešných kamenů v levé klopě. Držel ceduli s nápisem:
avšak policie si nevěděla rady s Josefem Mlot-Mrozem ze Saalemu, Mass., který stál v dešti na První Avenui, s americkou vlajkou z falešných kamenů v levé klopě. Držel ceduli s nápisem:
avšak policie si nevěděla rady s Josefem Mlot-Mrozem ze Saalemu, Mass., který stál v dešti na První Avenui, s americkou vlajkou z falešných kamenů v levé klopě. Držel ceduli s nápisem:


Takových ještě bude, prorokuji do budoucna, překážejících z čiré hlouposti; jednak blbců, a naopak i velmi vytříbeně sofistikovaně, ve všech významech tohoto slova, dokonce i v takových, v nichž se třeba nepoužívává ani ve zdejších domorodých novinách.


Začínám tedy dnešní kapitolu po předešlém intermezzu, čím jsem původně mínil začít, tedy Duckrabbitem, který vypadá prehistoricky archetypálně jako nějaký ptakopysk.
Jako prototyp srostlice dvou různých významů, jako jakýsi klon, kde jsou ta všechna k charakteristice i popisu příslušně vhodná i odpovídající slova, nabídněte mi je, pro něž obdobné delikty i relikty přírody vzbuzovaly již zájem císaře Rudolfa II.
Pokud jsou podoba či vizuální vlastnosti Duckrabbita charakteristické čímsi takovým, poměrně zvyku neobvyklým, jistě pak žádného nepřekvapí typičtí obyvatelé slovácké vesnice Nedakonice oblečeni do jejich typických všedních krojů, tedy do oděvů, jež jsou podobnými kolážemi.
Intuice vybrala i z tohoto ohledu místo konání skvěle, inu, máme se v příštím roce ve slováckých Nedakonicích na co těšit!Po postbolševický úpravách zcela zdevastované podoba vnějšího vzhledu budovy vystavěné původně v onom klasickém slohu cihlově červenavých monumentů císařskokrálovského ajzboňáckého eráru. Monstróznost ovšem ve stylu dnešním, jenž nezaslouží si použití označujících slov jiných, nežli například: hovada.
Pohled zachycuje stav, s nímž se setká příštího léta v čase okolo čtvrt na čtyři letního času cestující, přijedší do Nedakonic směrem od Uherského Hradiště.
Bude-li stát takto orientován k západu, nejzazší žlutý díleček po jeho případné pravici napovídá lokalizace venkovních toalet i domácky malé hospody.
Případný konzum se všeobecnějšími artikly se nachází od tohoto místa 100 metrů, ne-li míň.
Červené víno původem z hned vedlejší vesnice Polešovice se pije i při trachtacích na pražském Hradě.
Co si přát od pořadatele víc?

A co liší nora, ta fakt, strýcu, nebude?

Po krátké konverzaci však
policista odcházel
potřásaje hlavou a mumlaje.
To tedy nevím, kam
ho zařadit.


Židi jsou vrahové.
Komunismus je židovský.
Od začátku do Konce.
Potírejte komunismus.
Polští Bojovníci za Svobodu, Inc..

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama