smyslové vnímání závisí na vnímání podnětů, stejně jako duševní činnost

31. března 2013 v 9:02smyslové vnímání závisí na vnímání podnětů, stejně jako duševní činnost
smyslové vnímání závisí na vnímání podnětů, stejně jako duševní činnost
smyslové vnímání závisí na vnímání podnětů, stejně jako duševní činnost

[30.03.2013, 18:28]
Zatím držím krok:
duckrabbití ze sebe
denně sypu blog.Pokud bych měl v takové objemnosti vypisovat každý odkaz na obrázek Duckrabbita, potom velmi často by související obrázek byl plošně menší, nežli plocha na něj poskytnutého odkazujícího písmenného údaje.
Zavedu tedy jinou praxi, v níž, či při níž, budu předpokládat, že ti zájemci, kteří na mé blogy dojdou, jsou aspoň natolik inteligentní, že dokáží rozlišit, co v nich zveřejněné je autorské provenience mé, a co původem cizí.


Tak, například, předchozí bylo evidentně, zejména pro kvalitu nápadu a zpracování, dílo kohosi jiného, zatímco moje, naopak především pro evidentní nedostatky, je následující včerejší produkt:


Společné jim je však cosi jako můj prvotní dojem, když jsem jen zazřel původní: Vždyť ono to má pozadí stejně šedé, jakého jsem už mnohokrát dosáhnul, pokud jsem v pokoji cosi nikonem dokumentoval ve světle okna ze dvora!
Takže hnedle jsem se začal učit příslušné prstové gesto, v prvních pohledech celou pěst aranžovat, přece snad jsem původním povoláním i cosi jako režisér!!!
Pak už jsem vstával z obvyklé pracovní polohy ležmo na gauči, sápal se pro foťák, a na pár cvákanců hned v první verzi nafotografoval zhruba míněnou představovanou si situaci gesta - a zase z noťasem na břichu zalehl zpátky zády na gauč.

Z něhož jsem odeslal 4 maily s ukázkou v příloze, nazpátek do půlhodiny jsem dostal odpověď první, do večera druhou, jak přikládám na ukázku mé úspěšnosti mého poledního záměru. A taky pro příklad, že v některých exemplárně individuálních případech s některými mimořádnými zdejšími domorodci spolupracovat stále ještě lze. Proto i je uveřejňuji se jmény - tentokrát však ne pro hanbu, nýbrž naopak pro příklad.

> Datum: 30.03.2013 13:24
> Předmět: Re: Danko, dobrý den, teď už jsi na mateřské dostatečně zblblá pro účel, prosím tě,
>
Mně to přijde jako kachna a zajíc. Tak teď už jsem zblbla oficiálně :) Choť si šel lehnout, toho jsem se neptala.

> Datum: 30.03.2013 19:54
> Předmět: Re: Paní Bausanová, i když už dávno ne na mateřské, dobrý den, pořád jste dobrá pro účel, prosím vás:
>
Žádné konkrétně.
Pokud se budu dívat netradičně - tlustý zajíc s ušima ležící na boku.
Pan Franek se nepodívá, není doma.

> Datum: 30.03.2013 19:59
> Předmět: Re: Paní Bausanová, i když už dávno ne na mateřské, dobrý den, pořád jste dobrá pro účel, prosím vás:
>
Ten kdo tak prsty poskládal je dobrý, docela je to fuška. A ty dlaně nejsou nejmladší.

Jiný by byl spokojený, že se mu povedlo, i mi vydržel tento pocit, ale zhruba jen prvních 5 minut po vlastním skákavém výsledku - neboť vzápětí jsem na internetu narazil na velmi podobné již řešení kohosi jiného. A musím přiznat, že i já jsem mezitím o jakémsi stínovém divadle rozmýšlel. Poněvadž při jistém způsobu vidění stav objekt a jeho stín s původní schizofrenní polaritou kachna/králík archetypálně koresponduje a souvisí.
Vzpomeňme jen nejvýznamnější příklad dvojhlavého boha stylizovaného ve vyobrazování římského boha Januse!


Před nocí, pro potvrzení mého pocitu s archetypálním smyslem, jsem po dávných souborech v noťasu na břichu vyňuchal ještě tohle: není opět moje, jen jsem si dal nějakou práci se zvětšením původního a tak.


Na dílčí závěr mohu po předešlých ukázkách pro ty alespoň krapet inteligentnější ze zdejších domorodců shrnout, že okolo zobrazení Duckrabita, původně odborného důkazu fundamentální dílčí psychologické teorie, vznikla v civilizaci již jakási subkultura, sice podle jiné zas základní definice jiného oboru je jedinec na vznik i trvání kultury málo - kašlu tedy na teorii, a i kdybych měl být i nadále sirotně jediný jeden po okolí sám, zajímat se dál Duckrabbitem budu, pamporapamdam!!!

To byl zas Beethoven. Kousek motivu z jeho Osudové….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jiří Jiří | Web | 31. března 2013 v 9:27 | Reagovat

Dost zajímavý-palec hore :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama