před chvíli jsem vyřknul slovo výstřednosti – a kam nás zavádí

26. března 2013 v 9:42před chvíli jsem vyřknul slovo výstřednosti - a kam nás zavádí
před chvíli jsem vyřknul slovo výstřednosti - a kam nás zavádí
před chvíli jsem vyřknul slovo výstřednosti - a kam nás zavádí

Minule jsme se jediným slovem, poté mým zpřítomněním obrazem, ocitli v předpolí obývací haly rezidence herečky Meg Ryan, uvnitř nemovitosti za málem 12 milionů dolarů.
Vzápětí mi samému jen pouhá moje přítomnost nedostačovala, takže jsem si došel do jednoho z vedlejších pokojů svěsit ze zdi obraz samotné herečky.
Jen jsem ho přinesl do předpolí haly a představil před ten svůj, ejhle, slovo jako myšlenka je všemocné, v kompozici ihned doplnila herečtin anfas svatozář nebo aureola ve tvaru obrysu siluety Duckrabbita, jsou ti dva zřejmě spolu nějakým důvodem vzájemně spjati, spojeni.

Budu žít 30
dnů v kosmické stanici.
V bytě - krabici.

Již deset dnů z tohoto počtu, od minulé soboty jsem neopustil byt. Nemohu si tedy ještě celé dvě dekády zajít někam vypůjčit kus snadno ohybatelného drátu, případně koupit provaz nebo barevný fix. Abych pomocí takových a jiných propriet stvořil obdobnou siluetu a v jejím objetí se od brady vzhůru zpodobnil.
Ale lze tento obrys namalovat na sklo okna nebo dveří, na plochu zrcadla, vyskládat z drátu a levou rukou přiložit, vyznačit šňůrou třeba na koberci a kompozičně příslušně si lehnout hlavou do obrazce. Jinak si stoupnout, lehnout, dřepnout, vzlétnout, za, před nebo na, zmáčknout spoušť fotoaparátu, zobrazení poslat mailem, aby naplněn byl smysl lhůty mé samoty jako svého druhu výpravy.
Až opět vystoupím z bytu krabice a opatřím si potřebné, nacvakám se sám, na nikoho ani v této libůstce či maličkosti nejsem odkázán.

Nepřipadá vám cosi takového výstřední?
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama